Solaria i lampy do solarium

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości łóżek, akcesoriów i lamp do solariów. Na rynku mamy wieloletnie doświadczenie i staliśmy się zaufanym partnerem handlowym wielu polskich przedsiębiorców działających w branży solaryjnej. Dzięki stałej współpracy z najlepszymi markami zaopatrujmy naszych klientów w wysokiej klasy sprzęt w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie lamp do solarium.

 

Oferta lamp do solarium

Nasza oferta obejmuje solaria wielu uznanych producentów. Sprzedajemy sprzęt wyróżniający się bardzo dobrą jakością, który doskonale sprawdza się w profesjonalnych gabinetach. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli mogą Państwo dobrać je precyzyjnie odo swoich potrzeb. Oferujemy także lampy do solarium zapewniające długi okres eksploatacji i sprzyjające bezpiecznemu opalaniu się. W naszym asortymencie znajdują się lampy do różnych marek i typów solariów.

 

Jakie lampy do solarium wybrać?

Każdy kto chce zakupić łóżko do opalania, musi się zastanowić nad tym, jakie lampy do solarium wybrać. Do wyboru są lampy twarzowe, lampy standardowe oraz takie, które nie powodują oparzeń skóry. Jest to o tyle ważne, że nawet po pierwszym opalaniu, klient będzie posiadał skórę brązową, a nie czerwoną i bolącą.
Lampy twarzowe opalają łagodniej, nie powodując podrażnienia delikatnej skóry. Przeznaczone tylko do twarzy, mają mniejszą moc ale opalają równomiernie,bezpiecznie oraz równie skutecznie.

 

Lampa do Solarium PureSun 160 W

Lampa do solarium - PureSun 160 W

Lampa od Solarium Independence 03 160W

Lampa do solarium - Independence 03 160W
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lampy standardowe posiadają bardzo długą żywotność oraz wysoką wydajność. Jednak w przypadku osób z wrażliwą oraz jasną karnacją, mogą wywoływać poparzenia. Dla takich osób, nasza firma posiada lampy Magnetic, które nie wywołują poparzeń. Można się opalać dłużej oraz bezpieczniej. Lampy posiadają stabilne parametry UV, co jest ważne dla bezpieczeństwa klientów.  

Kompetentna obsługa

Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie klientom zadowolenia z zakupionego sprzętu i akcesoriów. Mogą liczyć Państwo na kompleksową i fachową obsługę i doradztwo w doborze odpowiednich wariantów produktów. Zamówienia staramy się realizować w możliwie jak najszybszych terminach.

 

Oferujemy także kosmetyki do solarium znanej i cenionej przez klientów światowej marki Australian Gold. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 
 
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Import-Export "Cel-man" © 2014 - Kosmetyki do Solarium Australian Gold i Solaria
 
ul. Ozimska 180; 45-310 Opole; Telefon: +48 608-509-955