O firmie

CEL-MAN to wieloletnie doświadczenie w branży solaryjnej i najlepsze rozwiązania przeznaczone zarówno dla firm, jak i dla odbiorców prywatnych. Działamy od 1999 roku i od tego czasu oferujemy naszym klientom zaawansowane urządzenia i akcesoria oraz kosmetyki przeznaczone do solariów.

Jesteśmy przedstawicielem uznanych marek w branży, a jako partnerzy jesteśmy godni zaufania i solidni. W naszym asortymencie można znaleźć następujące produkty:

  • solaria nowe i używane marek ERGOLINE, ALISUN, SOLTRON i innych
  • lampy do solarium marki NEW TECHNOLOGY
  • kosmetyki do solarium firm AUSTRALIAN GOLD, MAGICAL SUN, CHEERS, ART OF SUN wyposażenie przeznaczone do salonów kosmetycznych i salonów fryzjerskich marki PANDA

Dbamy o to, aby nasza oferta spełniała wszystkie oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na produkty wysokiej jakości, sprawdzone i polecane. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kompetentną i miłą obsługę każdemu z naszych klientów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobór odpowiednich sprzętów do solariów, salonów piękności i salonów fryzjerskich, dlatego zawsze jesteśmy gotowi do pomocy w wyborze najlepszych urządzeń i akcesoriów, dzięki którym opalanie się jest jeszcze bezpieczniejsze i skuteczniejsze.

Zachęcamy do współpracy wszystkich właścicieli salonów z terenu całej Polski. Z naszej strony gwarantujemy kompetentne i kompleksowe usługi i szeroką paletę produktów, które z pewnością spełnią Państwa wymagania, także te cenowe. Zapraszamy serdecznie!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Import-Export "Cel-man" © 2014 - Kosmetyki do Solarium Australian Gold i Solaria
 
ul. Ozimska 180; 45-310 Opole; Telefon: +48 608-509-955