Solaria

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości łóżek, lamp i akcesoriów do solariów. Na rynku mamy wieloletnie doświadczenie i staliśmy się zaufanym partnerem handlowym wielu polskich przedsiębiorców działających w branży solaryjnej. Dzięki stałej współpracy z najlepszymi markami zaopatrujmy naszych klientów w wysokiej klasy sprzęt w przystępnych cenach. Sprawdź naszą ofertą w zakresie solaria.

 

Słońce, plaża, drink z palemką oraz my, spędzający czas na błogim lenistwie. Wraz z nadejściem lata, wielu marzy właśnie o takim urlopie. Perspektywa spędzenia wakacji w mieście może nie być zbyt zachęcająca tym bardziej, gdy chcemy mieć piękną opaleniznę. Jednak nie musimy lecieć na Mauritius, aby cieszyć się nieskazitelną i brązową skórą. Solaria dostępne na rynku spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jak wybrać dobre solarium aby nie zniszczyć skóry? Czy lampy do solarium są ważne?

 
Lampa do solarium - przykładowa lampa PureSun 160 W  
 

Solaria stojące i nie tylko

Dobre łóżko do opalania, musi zapewnić klientowi komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo. Tylko sprzęt najwyższej jakości, od renomowanych producentów jest w stanie to zapewnić. Wiodąca na rynku dystrybutorów oraz serwisantów solariów, a także lamp do solariów, firma Cel-Man zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo swoich urządzeń, aby mogły pracować bez zarzutu przez lata. Oferowane urządzenia posiadają przewodniki głosowe, klimatyzację, głośniki oraz regulację mocy. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów hipoalergicznych oraz odpornych na temperaturę. Są dostępne dla klienta od zaraz, także tego, który jest spoza miasta.
Solaria stojące oraz leżące są też dostępne do użytku domowego.

 

Oferta

Nasza oferta obejmuje solaria wielu uznanych producentów. Sprzedajemy sprzęt wyróżniający się bardzo dobrą jakością, który doskonale sprawdza się w profesjonalnych gabinetach. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli mogą Państwo dobrać je precyzyjnie odo swoich potrzeb. Oferujemy także lampy do solarium zapewniające długi okres eksploatacji i sprzyjające bezpiecznemu opalaniu się. W naszym asortymencie znajdują się lampy do różnych marek i typów solariów.

 

Kompetentna obsługa

Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie klientom zadowolenia z zakupionego sprzętu i akcesoriów. Mogą liczyć Państwo na kompleksową i fachową obsługę i doradztwo w doborze odpowiednich wariantów produktów. Zamówienia staramy się realizować w możliwie jak najszybszych terminach.
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zaufajmy światowej marce - zobacz kosmetyki Australian Gold

 
 
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Import-Export "Cel-man" © 2014 - Kosmetyki do Solarium Australian Gold i Solaria
 
ul. Ozimska 180; 45-310 Opole; Telefon: +48 608-509-955